آونوس

ناپدید شدن یکی دیگر از مجریان مشهور صداوسیما!!

“م.ح” که یکی از سرشناس ترین مجریان حال حاضر صداوسیما است و تقریبا” هر شب مردم چهره او را از طریق دوربین‌های تلویزیونی می‌دیدند نزدیک به ده روز است که سر برنامه‌های خود حاضر نمی‌شود…

 

در حالیکه پناهنده شدن یک مجری نسبتا” سرشناس تلویزیون حین همراهی با تیم ملی کشتی به یک کشور خارجی در هفته گذشته خبرساز شده است حالا غیبت یکی دیگر از مجریان مشهور صداوسیما شایعات جدیدی بوجود آورده است.

“م.ح” که یکی از سرشناس ترین مجریان حال حاضر صداوسیما است و تقریبا” هر شب مردم چهره او را از طریق دوربین‌های تلویزیونی می‌دیدند نزدیک به ده روز است که سر برنامه‌های خود حاضر نمی‌شود.

موضوع غیبت این مجری سرشناس زمانی که قرار بود وی 19 مهرماه سال جاری بعنوان یکی ازکارشناسان بصورت زنده درنشست رئیس جمهور حاضرشود آغازمیشود ولی وی دراین برنامه بدلایلی که هنوز علت آن مشخص نیست حاضر نمیشود.

درحالیکه ازاین ماجرا نزدیک به ده روز میگذرد او هنوز دربرنامه تلویزیونی هرروز خود نیز حاضر نشده وتاکنون ازغیبت عجیب وی علتی نقل قول نگردیده است.
همین موضوع باعث شده شایعات فراوانی درباره او در بیرون و داخل سازمان رسانه ملی شنیده شود.

تنها نکته‌ای که یک کارمند امور ادارای صداوسیما به خبرنگار البرز گفت این است که این مجری – که تخصص اصلی او پزشکی است – برای مدتی طولانی به مرخصی رفته است!
خبرنگار البرز چند بار هم با تلفن همراه این کارمند صداوسیما تماس گرفت که موفق به گفتگو با او نشد.

 

گردآوری:گروه  سرگرمی

ناپدید شدن یکی دیگر از مجریان مشهور صداوسیما!!

Seemorgh . com

مطالب مرتبط با ناپدید شدن یکی دیگر از مجریان مشهور صداوسیما!!


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: 2 اکتبر 2011
  • بدون نظر
  • Debes estar logueado para postear un comentario